Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty – ASTA

Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA snadno najdete právě teď... více informací »
Autopojistky MIDI šroubovací
Značka: ASTA
21 Kč
Ověřit dostupnost
Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA snadno najdete právě teď...

Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty – ASTA od výrobce s dobrým jménem ASTA snadno najdete právě teď v akci. Pojistky MIDI do palubní elektroinstalace auta, pro vyšší hodnoty proudu – ASTATyp autopojistek používaný v obvodech s vysokými průtoky proudu. Pouzdro z plastu zabraňuje vzniku jiskry při sepnutí pojistek. Do okruhů se upevňují pomocí dvou šroubků.Jmenovité napětí (společné pro všechny varianty: 32 VNa výběr z různých barevně odlišených variant – vyberte si tu, kterou potřebujete.

Levný výrobek Autopojistky MIDI šroubovací, pro vyšší proud, různé varianty - ASTA od společnosti s předním postavením na trhu ASTA můžete získat v naší online nabídce za báječnou cenu! Výhodně za super cenu 21 Kč.